پروژه ها و آموزش های آینده ی گروه کاملیون

behzadi90
تصاویر behzadi90
Offline
عضو شده در: 1392/05/10

سلام به استاد جهان زاده عزیز. ( هم آقای علی جهان زاده که حق استادی بر گردن بنده دارند و از همین جا دستشون رو به گرمی میفشارم و هم آقای شاهرخ جهان زاده که آموزش های افتر ایشون فوق العادست و هم عضو جدید این گروه آقای رجبی عزیز )
قبل از هر چیز واقعا ظاهر جدید سایت رو خیلی زیاد دوست دارم و به شما تبریک میگم.
استاد شما واقعا پرونده ی آموزشی مکس و ویری رو توی ایران بستین و آموزش های شما بهترین آموزش های موجود هستند. جدیدا داشتم آموزش های ویژه پارچه رو نگاه میکردم و واقعا عالی بود. واقعا عالی و کامل بود. درود به شما.
استاد جهان زاده عزیز آموزش های شما نه تنها مرجع مناسبی برای مکسه بلکه کنار دو آموزش جامع و کامل مکس و ویری که واقعا سنگ تمام گذاشتین شما پلاگین خوبی مثل فورست هم آموزش دادین که برای تکثیر موضوعات عالیه. mass fx هم که جای خود دارد و دو آموزش اصول مقدمات ریگ بندی که محشر بود.
نظر بنده اینه که شما بطور کامل بخش معماری رو پوشش دادید و نیاز معماران اگر دقیق آموزش های شما رو ببینن واقعا برطرف میشه. الان دیگه وقتشه که وارد حوزه ی انیمیشن بشین. آموزشی که توی کل ایران در این حوزه پیدا نمیشه آموزش ریگ بندی و انیمیت هست.
من شخصا دیدم کسایی رو که حتی یه لوپ ساده ی حرکتی توی مکس بلد نیستن و حق هم دارن. پس مقدمات ابزارهای انیمیشن بهترین آموزش و کاربردی ترین و کمیاب ترین آموزشی هستن که میتونه توی این گروه آکادمیک و تخصصی جا بگیره. و نکته ی بسیار بسیار بسیار مهم تر ریگ بندی کاراکتر در قالب یک پروژه از ابتدا تا انتها همراه با ریگ صورت هستش که اصلا به زبان فارسی نیست. مخصوصا ابزار بسیار خوب CAT و ریگبندی کامل با آن یا با بون ها. حوزه دوم که بسیار بسیار آموزش توش کمیابه آموزش های پارتیکل فلو هستش و حوزه ی جلوه های بصری و جلوه های ویژه.
در قسمت جلوه ها آموزش های پارتیکل ها و نیروها بسیار بسیار محدوده و باز آموزشی که نیازهای کاربران رو برطرف کنه بصورت آکادمیک توی ایران نیست و میتونه خیلی خیلی طرفدار داشته باشه. شما خودتون مثالها و پروژه هایی رو توی سایت گذاشتین اما من منظورم یه آموزش مثل پارچه هستش اما اینبار برای پارتیکل ها یا نیروها و کلا مقدمات شروع جلوه های ویژه در مکس.
به یاری خدا که اگر شما وارد این دو حوضه مخصوصا انیمیت و ریگ بندی هم بشین دیگه سایت شما میتونه مرجع کامل نرم افزار مکس در ایران بشه. گرچه همین الان هم اولین انتخابه همه ی کاربرانه.
نرم افزارهای دیگه ای هم هستند که فوق العاده پر طرفدار هستند و توی پایپلاین هر پروژه ی خوبی از انیمیشن تا جلوه های ویژه تا حتی معماری میتونن حظور داشته باشن که اگر در آینده اونها هم مورد توجه قرار بگیرن که چه بهتر میشه. مثل مادباکس یا زیبراش.
سرتون رو درد آوردم استاد اما هدف من فقط انتقال نظرات کاربران و دوستان مشتاق بوده و پیشرفت روز افزون سایت شما.
خدا یار و نگهدارتون.

admin
تصاویر admin
Offline
عضو شده در: 1390/03/07
با سلام خدمت شما جناب بهزادی

با سلام خدمت شما جناب بهزادی عزیز که همیشه به ما لطف داشته اید
مواردی را که به درستی اشاره کردید، موضوعات مورد نظر ما هم هستند. اگرچه به دلیل کمبود وقت امکان تولید آموزشهای مختلف در حوزه های مختلف توسط اینجانب مقدور نبوده ولی خوشبختانه دوستانی در کنار ما هستند که می توانند تا حد زیادی این خلا را پوشش بدهند.
جناب رجبی علاوه بر فعالیت در زمینه ی پارتیکلهای Maya، همین مقوله را در Max هم ادامه خواهند داد و بزودی شاهد آموزشهای خوبشون خواهیم بود.
جناب آقای عسگری هم که از دوستان خوب و مدرسان قدیمی انیمیشن هستند، فعالیتهایی در زمینه ی تولید آموزشهای انیمیشن آغاز کرده اند و در آینده ای نزدیک از ایشان هم آموزشهایی خواهیم دید.
با تشکر مجدد از شما