لطفا این مطالب را به دقت مطالعه نمائید

بدون پاسخ
شاهرخ جهان زاده
تصاویر شاهرخ جهان زاده
Offline
عضو شده در: 1391/01/09

     گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون ورود شما عزیزان به این انجمن را شادباش گفته و از اینکه این انجمن را برای ارتقاء سطح دانش خود و دیگران، در محیطی دوستانه انتخاب کرده اید، سپاسگزار است.

     22 مورد زیر تنها برای استفاده بهینه از انجمن بوده و همچنین ایجاد فضایی سرزنده، آموزنده و دلچسب برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته شده است، لذا خواهشمند است ضمن اینکه خود به این موارد توجه کامل دارید، در صورت مشاهده تخطی دیگر کاربران نیز با ارسال گزارش، ما را در نیل به اهداف فوق یاری فرمایید.

     قوانین انجمن، برای تمامی بخشهای آن است. از جمله پستها، پیغامهای خصوصی و پروفایلها. مدیران فروم برای اطمینان از به اجرا در آمدن قوانین فروم حضور دارند. حق تغییر قوانین انجمن گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون، برای مدیریت در هر زمان محفوظ بوده و در صورت تغییر، کاربران موظف به رعایت و توجه به قوانین جدید خواهند بود.

     قوانین انجمن :

   الف - موضوعات ارسالی:

بند 1: به منظور سهولت در خواندن پست ها و احترام به زبان پارسی؛ در این انجمن نوشتن زبان پارسی با رسم الخط انگلیسی و همچنین پاسخ به این گونه پست ها ممنوع می باشد.

بند 2: عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوای تاپیک باشد. از ایجاد تاپیک هایی با عناوین: کمک، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری فرمایید. توجه به این نکته باعث افزایش توجه و علاقه سایر کاربران جهت مطالعه تاپیک و پاسخگویی به آن خواهد بود. تاپیک هایی که دارای عنوان نامناسب باشند، بنابر نظر مدیریت حذف یا ویرایش خواهند شد.

بند 3: هنگام مطرح کردن سؤالات یا موضوعات خود، باید انجمن و تاپیک متناسب با سؤال یا موضوع خود را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سؤالات و موضوعات خود در انجمنها و تاپیک های نامتناسب خودداري نماييد. در صورت مشاهده تخطی از قانون فوق، بنابر نظر مدیریت، پست یا تاپیک خاطی حذف یا منتقل خواهد شد.

بند 4: در هنگام جواب دادن به سؤالات از تمسخر یا به کارگيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي یا خجالت زده شدن کاربر سؤال کننده شود جداً خودداري فرماييد. اين سايت محل آموزش و یادگیری در همه سطوح است و کساني هستند که ممکن است سؤالهايشان از نظر شما بسيار ابتدايي باشد. لذا از به کارگيري جملاتی که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سؤال خود (و یا ضمن گرفتن جواب سؤال خود)، دلسرد و خجل شود، اکيداً خودداري فرماييد.

بند 5: در صورتي که جواب سؤالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث تشویش آن تاپيک (يا سؤال) شود (مانند: من هم جواب این سؤال را نمی دانم / باگ است / اشتباه می کنی و ...) خودداري فرماييد.

بند 6: هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون به علت عدم حضور ایشان جهت بررسی و مطالعه مطالب در این خصوص و پاسخ دهی، تنها در قسمت ارتباط با ما و یا در انجمن ساخته شده برای این منظور، ارسال نمایید.

بند 7: کاربران مي بايست در هنگام ارسال پست در انجمن ها از کلمات و جملات مناسب استفاده نمايند. در صورت استفاده از کلمات یا جملات رکیک، بی احترامی، تمسخر و در کل نامناسب، بنابر نظر مدیریت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

    تبصره: استفاده از ضرب المثل ها، کلمات و جملات عامیانه که می توان از آنها برداشت توهین آمیز یا تمسخر برانگیز شود، نیز مشمول قانون فوق می باشد.

بند 8: هرگونه بحثي که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد بنابر تشخيص مدیریت، تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهند شد. کاربران می بایست از تاپيک هاي ارسال شده توسط خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند.

     تبصره: استفاده از انجمن به عنوان تالار گفتگوی شخصی شامل بند فوق می باشد.

بند 9: از ارسال تاپیکهای تکراری جدا خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سؤال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی خود در انجمن مطمئن شوید. در صورتی که تاپیک یا پستی توسط مدیران فروم بسته و یا حذف شوند، از ارسال پست و یا باز کردن تاپیکی دیگر با همان مضمون خودداری کنید.

     تبصره: از نوشتن یک سؤال یا موضوع درانجمن های مختلف جهت جلب توجه بیشتر یا سریع تر خودداری فرمایید.

بند 10: ذکر منبع فقط در قسمت گفتگوی آزاد، پیرامون مباحث غیر از هنرهای گرافیک کامپیوتری ( CG Arts ) و آن هم در صورتی که فاقد بهره شخصی باشد (مانند: مطلبی که از جایی در وبلاگ یا وب سایت کاربر کپی شده باشد و به عنوان منبع، لینک به وبلاگ یا وب سایت شخصی کاربر، ارجاع داده شود) مجاز می باشد.

بند 11: مباحث مربوط به Crack کردن یک نرم افزار که باعث ضرر رساندن به شرکت سازنده آن نرم افزار می شود، به دلیل رعایت قانون حق انتشار ( Copyright ) توسط این سایت اکيداً ممنوع مي باشد.

بند 12: مسئوليت تمامي فايلها، تصاوير و ... كه از طريق این انجمن و توسط کاربران رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و انجمن گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم و ويروسي نبودن آنها ندارد. ما به شما پيشنهاد مي كنيم حتماً پس دريافت فايلها و قبل از استفاده، آن ها را توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند، چك نماييد.

بند 13: هر مطلب صرفاً بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنها است.

     ب - موضوعات کلی:

بند 14: طرح و بیان هرگونه مطلب در خصوص جهت های سیاسی، رویکرد های مذهبی یا اعتقادی و همچنین جهت گیری های جنسی به طور کلی ممنوع می باشد.

بند 15: در زمان مطرح كردن مطالب خود در انجمنها ، مسايل و قوانين جاری کشوری را مد نظر قرار دهید و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن خودداري فرماييد.

بند 16: هر گونه بی احترامی به کاربران و یا مدیران انجمن، همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اکیداً ممنوع می باشد.

     تبصره: هر گونه فعالیت اعم از ارسال پست، ارسال پیام خصوصی یا پیام مهمان، آواتار و عکس شخصی و یا امضایی که توهین به قوم یا نژاد خاصی باشد نیز مشمول بند فوق می باشد.

بند 17: مديران این انجمن دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها، همچنین محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب دهی به كاربران نيستد. گرچه ما به جهت نزدیکتر شدن رابطه صمیمی و متقابل بین مدیریت با کاربران، تا جای امکان جوابگوی شما خواهیم بود، اما این امر الزامی نبوده و در صورت اعتراض به عدم جواب دهی در خصوص نحوه مدیریت، حقی متوجه کاربران نخواهد بود.

     تبصره: در صورت داشتن انتقاد و یا پیشنهاد، موضوع را ابتدا با مدیریت انجمن و در صورت قانع نشدن از طریق صفحه ارتباط با ما موضوع را با مدیریت اصلی مطرح نمائید.

بند 18: سازنده و ایجاد کننده گروه ها، مسئول اصلی گروه بوده و در صورت منحرف شدن، فعالیت نامتعارف و یا بر خلاف قوانین این انجمن، آن گروه حذف خواهد شد.

بند 19: در هنگام ساخت امضا، آواتار، عکس شخصی و یا هنگام ارسال پست یا تاپیک، از تبليغات تجاري (سايت دیگر، کالا و ...) خواه مربوط به موارد و کالای شخصی خود باشد و یا شخص دیگر، خودداری نمایید.

بند 20: هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک شناسه ی کاربری (اکانت) در این انجمن را دارد.

بند 21: نقل قول و یا ارجاع دادن توسط لینک و یا طرق دیگر ارجاع به یک پست خلاف، خود خلاف قوانین بوده و به منزله ی این است که خود شما آن پست خلاف را ارسال کرده باشید.

بند 22: از بیان مسایلی که به زندگی شخصی و واقعی کاربران دیگر مربوط است، پرهیز کنید. ( مانند نام واقعی، عکس ، آدرس و ...) مگر در صورتی که شخص مقابل رضایت داشته باشد.

     حق تغییر قوانین انجمن گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون، برای مدیریت، محفوظ بوده در صورت تغییر، کاربران موظف به رعایت و توجه به قوانین جدید خواهند بود. لازم به ذکر است که در صورت تغییری در قوانین، مدیریت طی اطلاعیه های سراسری در انجمن و یا ارسال پست در همین تاپیک، آن را به اطلاع شما کاربران گرامی خواهد رساند. با سپاس پیشاپیش از همکاری شما عزیزان؛  

                                                                                     تیم مدیریتی انجمن گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون