درباره ما

    گروه طراحی و شبیه سازی کاملیون ( chameleon = آفتاب پرست) با هدف تولید و انتشار آموزش های ویدئویی از نرم افزارهای گرافیکی بعنوان یکی از اولین وبسایتهای این حوزه در ایران، در سال 1390 تأسیس گردید. هسته اصلی وبسایت کاملیون توسط آقایان : علی جهان زاده (مدرس نرم افزارهای 3ds Max، Vray، RealFlow، Mudbox، Photoshop) و علی صفری ( گرافیست و مدیرمسئول کانون تبلیغاتی سایه روشن) طراحی و تنظیم شده است و در طول مدت فعالیت وبسایت از دانش و توانایی عزیزان دیگر نیز استفاده شده است. 

 

    در طول این مدت، توانسته ایم آموزشهای فراوانی را در دسته های مختلف تولید و خدمت علاقمندان ارائه نمائیم:

 

فیلم های آموزشی: این دسته از آموزشها، به یک مقوله اصلی می پردازد و می تواند شامل چندین درس مختلف باشد. این آموزشها رایگان هستند و شامل حداقل 45 دقیقه ویدئوی آموزشی خواهند بود. 

 

مقالات آموزشی: این دسته از آموزشها در قالب متن و عکس تهیه می شوند و برگرفته از پروژه های شناخته شده از سراسر دنیا می باشند. گروه کاملیون پس از مکاتبه با صاحب آن، اقدام به ترجمه و انتشار آن مقاله می نماید. 

 

آموزشهای ویژه: این دسته از آموزشها کاملا شبیه به دسته اول می باشند با این تفاوت که علاقمندان برای تهیه آنها لازمست مبلغی پرداخت نمایند. 

 

آموزشهای کوتاه: شامل مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی می شوند که تک درس بوده و به موضوع خاصی اشاره می کند. این آموزشها نیز رایگان می باشند. 

 

    در کنار دسته های مختلفی که ذکر شد، بنا بر نیاز آموزشی جامعه، گروه کاملیون اقدام به تولید محصولات آموزشی بصورت فیزیکی نیز می نماید. از آن جمله می توان به « آموزش جامع 3ds Max» یا « آموزش جامع Vray» اشاره کرد. تمامی محصولات تولید شده این گروه در منوی «محصولات» قابل مشاهده هستند. البته با توجه به درخواستهای مکرری که از طرف علاقمندان خارج از کشور داشته ایم، امکان خرید دانلودی این محصولات را هم فراهم کرده ایم تا درصورت وجود محدودیتهای ارسال، این گروه از مخاطبان نیز امکان تهیه ی محصولات را داشته باشند.