کار با اسکریپت Spline Fiber

مدرس : علی جهان زاده
12:20
37.7 مگابایت
امتیازدهی :
Software : 3ds Max
 

اسکریپت Spline Fiber از جمله اسکریپت های بسیار قدرتمند و پارامتریک برای ساخت طناب یا کابل های چند رشته است که در این آموزش کوتاه عملکرد آن را بررسی خواهیم کرد و نگاهی دقیق به پارامترها و تنظیمات آن نیزخواهیم داشت. Spline Fiber رایگان بوده و از طریق لینک زیر قابل دانلود است.

دانلود مستقیم اسکریپت Spline Fiber V1.5

با سلام و خسته نباشید
من محیط یک فروشگاه زنجیره ای رو دارم میسازم که حاوی محصولات FMCG هست خیلی فایل سنگینی هست و دستورات با سرعت کمی لود میشن میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چه جوری میتونم حجم ها رو پایین بیارم ؟
رم هم 16 هست
آیا باید سیستم رو قوی تر کنم ؟

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید ؟

 با سلام 

نوع مدلهایی که در صحنه قرار میدهید مهم است ولی مهم تر از آن، تنوع مدلهاست. اگر به عنوان مثال 30 مدل مختلف دارید که هر کدام 50 بار در صحنه کپی شده اند، می توانید از Proxy استفاده کنید ولی اگر به نسبت تعداد، تنوع موضوعات هم زیاد است، شاید راهکار اصلی تقویت سخت افزار باشد. رم سیستم شما قابل قبول است ولی ممکن است توان کارت گرافیک نیاز به ارتقا داشته باشد. 

استفاده بیشتر از متریال بجای مدل، تفکیک فضاها در فایلهای مجزا و اتصال آنها در انتهای پروژه و مدیریت زوایای رندر و حذف موقت مدلها در زمان انتخاب این زوایا، بسته به شرایط می توانند راهکارهای مناسب و جایگزین باشند.

بهرحال نباید انتظار داشته باشید محیطی مانند فروشگاه بزرگ با مجموعه عظیمی از محصولات ( چه FMCG باشد چه نباشد) با یک سخت افزار متوسط براحتی قابل اجرا باشد.

با امید موفقیت برای گروه عزیز کامیلیون

عالی مثل همیشه ...
خسته نباشید

سلام
ممنون بایت زحماتتون . حتما دانلودش می کنم.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Syntax highlight code surrounded by the {syntaxhighlighter SPEC}...{/syntaxhighlighter} tags, where SPEC is a Syntaxhighlighter options string or "class="OPTIONS" title="the title".

اطلاعات بیشتر در مورد قالب های ورودی

حاصل جمع دو عدد "چهارده" و "دو" برابر است با
حاصل عبارت ریاضی را وارد نمایید